Pobieranie danych
 

O nas O nas

Dj Crouss

EMPORIUM (ang), EMPORIO (łac), MAGAZYN (pl)

Nazwa klubu nawiązuje do historii budynku, w którym zaraz po wojnie znajdował się magazyn zboża.

Nowy i bardzo nowoczesny klub muzyczny "EMPORIUM" w Żarach otwarty został 29.06.2013 r w miejscu dawnej dyskoteki "F1". Na 2 salach muzycznych znajdą Państwo najlepsze dźwięki serwowane przez znakomitych DJi, jedyne w Polsce oświetlenie sufitowe 3D, znakomicie wyposażone bary, profesjonalną ochronę z licencją ochroniarską oraz VIP room. Zapraszamy w każdą sobotę od godz. 21:00. Wstęp od 18 roku życia za okazaniem dowodu osobistego. W klubie obowiązuje selekcja.

Pub Havana, znajdujący się nad klubem, zdobył status doskonałego wielofunkcyjnego miejsca jakiego nie było dotąd w Żarach. Oryginalny wystrój nawiązujący do kubańskiej stolicy tworzy niepowtarzalny, relaksujący klimat. W lokalu można zasmakować wyśmienitych potraw, spotkać się przy drinku lub pograć w piłkarzyki. Szczególnie popularne stały się cykliczne piątkowe imprezy: koncerty na żywo czy karaoke. W Havanie zorganizować można urodziny, wieczór panieński czy kawalerski, komunię, chrzciny, stypę oraz różne inne przyjęcia. Szczególnie dogodne jest połączenie pubu z klubem "Emporium" w każdą sobotę od godziny 21:00, przez co lokale stają się dwupoziomową strefą rozrywkową. Klient może przemieszczać się między dynamiczną dyskoteką na parterze a dancowymi klimatami przy zakąsce na piętrze.

CennikCennik

REGULAMIN KLUBU EMPORIUM

 1. Osoby uczestniczące w imprezach organizowanych przez klub mają obowiązek zapoznać się z niniejszym regulaminem. Wejście do klubu jest jednoznaczne z jego akceptacją.
 2. Do klubu mają wstęp jedynie osoby powyżej 18-tego roku życia. Pracownik ochrony ma prawo do wylegitymowania gościa klubu w celu ustalenia jego tożsamości oraz weryfikacji jego wieku.
 3. Wstęp do klubu odbywa się na podstawie zakupionego w kasie biletu lub zaproszenia, które upoważniają do jednorazowego wejścia na teren klubu.
 4. Zabrania się wnoszenia i posiadania napojów alkoholowych, środków odurzających lub substancji psychotropowych, broni lub innych niebezpiecznych przedmiotów, materiałów wybuchowych, wyrobów pirotechnicznych lub materiałów pożarowo niebezpiecznych.
 5. Pracownik ochrony ma prawo przeglądania zawartości bagaży i odzieży osób w przypadku podejrzenia, że osoby te wnoszą lub posiadają przedmioty, o których mowa w pkt. 4 regulaminu.
 6. Do klubu nie będą wpuszczane: osoby nietrzeźwe, w strojach sportowych, będące pod wpływem środków odurzających, zachowujące się agresywnie, posiadające przedmioty określone w pkt. 4 regulaminu, odmawiające zgodnie z regulaminem oddania się czynnościom, o których mowa w pkt. 5 regulaminu oraz osoby, wobec których została orzeczona kara zakazu wstępu.
 7. O wejściu do klubu decyduje selekcjoner. Pracownicy ochrony oraz selekcjoner mają prawo nie podać powodu, dla którego osoba nie została wpuszczona do lokalu.
 8. W przypadku braku miejsca w klubie ochrona ma prawo odmówić wpuszczenia następnych gości.
 9. Osoby przebywające w klubie mają obowiązek stosowania się do zaleceń pracowników klubu i ochrony, mających na celu zapewnienie bezpieczeństwa i porządku.
 10. Rezerwacje loży są płatne w zależności od miejsca (sala – 50 zł, VIP ROOM – 1000 zł). Obsługa ma prawo prosić o opuszczenie loży lub VIP ROOMu, jeśli nie zostały wcześniej opłacone.
 11. Osoby biorące udział w imprezie wyrażają zgodę na nieodpłatne rozpowszechnianie ich wizerunku, zarejestrowanego podczas imprezy dla celów marketingowych. Zgoda udzielona jest na czas nieoznaczony i bez ograniczeń terytorialnych. Zgoda obejmuje również rozpowszechnianie wizerunku przez osoby trzecie w ramach nadawania oraz publicznego odtwarzania materiałów marketingowych, reportaży oraz informacji dotyczących imprezy.
 12. Klub jest obiektem monitorowanym.
 13. Osoby zakłócające porządek publiczny oraz swoim postępowaniem naruszające regulamin klubu oraz przyjęte normy zachowania będą usuwane z lokalu. W przypadku drastycznego naruszenia regulaminu klubu, pracownicy ochrony mają prawo użyć środków bezpośredniego przymusu w celu zapewnienia bezpieczeństwa.
 14. W przypadku wyrządzenia szkód materialnych w klubie, sprawca ponosi odpowiedzialność materialną. W przypadku zaś popełnienia wykroczenia lub niestosownego zachowania się, ochrona ma prawo ująć sprawcę i niezwłocznie przekazać policji.
 15. Uczestnicy mogą być narażeni na poślizg na śliskiej posadzce bądź uderzenie o elementy zabezpieczające. W przypadku częściowego lub stałego uszczerbku na zdrowiu spowodowanego poślizgnięciem lub uderzeniem o w/w elementy uczestnicy nie będą mogli ubiegać się o odszkodowanie, gdyż wchodzą na teren klubu na własną odpowiedzialność.
 16. W klubie obowiązuje zakaz palenia tytoniu, z wyłączeniem oznakowanej i przystosowanej do tego sali dla palących. Osoby przebywające na sali dla palących, dobrowolnie zgadzają się na przebywanie w zadymionym pomieszczeniu.
 17. Godzina zamknięcia klubu ustalana jest stosownie do okoliczności przez kierownictwo.